Búrka zápasy nepremokavé vonkajšie prežitie somár priateľmi vonkajšie dobrodružstvo núdzové oheň artefakt individuálne táborenie prežitie e

  • €5.79
  • €5.44  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Búrka zápasy nepremokavé vonkajšie prežitie somár priateľmi vonkajšie dobrodružstvo núdzové oheň artefakt individuálne táborenie prežitie e

Vonkajšie Bezpečnostné Zápas Auta Vetru, vode a Moistureproof Praktické Zápasy Prežitie Núdzové Nástroj Drsné Prostredie

Kľúčové body:

1. Vonkajšie nástroj prežitia: Reignite zápas po ponorí sa do vody niekoľko krát.V porovnaní s inými hier, tieto hry sú viac praktické.Tento zápas je vynikajúci vonkajšie prežitie produkt, vhodný pre drsné prostredie.

2. Ľahký: Vetru a vode zápasy sú užitočnejšie než bežné zápasy, ale zároveň sú oveľa väčšie.Riadnym zápasy sú horľavé a nebezpečné.Ľahko sa rozsvieti.Pri prijímaní zápasy z poľa, môžete zobrazovať iba raz za čas, a potom zatvorte kryt.Prosím výrobok skladujte v čase po použití.

3. Dokonalá kvalita: Vetru a vode zápasy sú ľahké byť zapálené, po zaschnutí.Dĺžka zápasu je o 50 mm/1.97 palcov, a tip ohňa je o 30 mm/1.18 palcov.Aj v silný vietor, oheň hlava je ľahko zapáliť, a preto je vhodný pre drsné prostredie.Dobrá voľba pre zapaľovače.

4. Praktické veci: kontajner je navrhnutý s streľby kolíky pre jednoduché osvetlenie.Veľký zápas kit vhodný pre kempovanie a vonkajšie prežitie.

5. Vysoko kvalitné materiály: krabica je vyrobená z odolného a trvanlivého inžinierstva plastového materiálu, ktorý má vlastnosti drop odolnosť, odolnosť voči oteru, a nie je ľahké zdeformovať, čo môže dobre chrániť vnútorné zápasy.

Funkcie:

1. Vetru, vode, nie je ľahké sa rozsvieti na jeho vlastné, a v bezpečí.Keď zápas namočený v požiaru úlovky ohňa, môže byť osvetlené okamžite po schne.Dĺžka zápasu je o 50 mm/1.97 palcov, a tip ohňa je o 30 mm/1.18 palcov.Aj v silný vietor, oheň hlava je ľahko zapáliť, a preto je vhodný pre drsné prostredie.Dobrá voľba pre zapaľovače.

2. Vetru a vode zápasy sú užitočnejšie než bežné zápasy, ale zároveň sú oveľa väčšie.Riadnym zápasy sú horľavé a nie je veľmi bezpečné.Zápasy sú jednoduchšie na svetlo.Plastový kontajner má vodotesný útočník.

špecifikácia:

Názov: Vetru a vode zápasy

Kapacita: 20 ks/barel

Zápas dĺžka: cca 50 mm / 1.97 palec

Dĺžka hasiace vedúci: o 30 mm / 1.18 palec

Čistá hmotnosť: cca 16 g

Balenie: malé plastové nádoby s streľby pin na vonkajšej

Veľkosť balenia: o 5.6 * 2.9 * 2.9 cm / 2.20 * 1.14 * 1.14 palec

Štítky: slová dvojité e, požiar auta, sexy tee tričko ženy, dualtron, resound, beretta px4, camo telocvični, 16-bitové kazety, beretta, tašky zápas strany.


  • Opatrenie: 3.8*2.9*1 cm
  • názov výrobku: Zápas
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Package: orientovaný polypropylén
  • Číslo Modelu: 1205
  • Textúra dreva: Z Nehrdzavejúcej Ocele

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]