Zigbee Scény Prepínač Bezdrôtovej 4 Tlačidlo Zadarmo Stick Posteli Prepínač Mobilný Telefón Na Diaľkové Ovládanie Práce S Tuya ZigBee 3.0 Bránou

  • €9.25
  • €5.83  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

zigbee scény prepínač bezdrôtovej 4 tlačidlá

100% Úplne Nové a Vysokej Kvality!

Poznámka:ZigBee hub vyžaduje pre pridanie zapnite pre bežné použitie.

1.Inteligentné automatické Tuya ZigBee bezdrôtový scény prejsť na ktorýkoľvek tuya inteligentné zariadenia v Inteligentných Život Aplikácie ak chcete nastaviť rôzne scény pre váš inteligentný život.Ťuknite na položku spustiť, aby si inú, jednoduchšie ovládanie pre všetky tuya inteligentné zariadenia s jedným tlačidlo na prepínanie.Každý prepínač tlačidlo môže uspokojiť rôzne potreby, uvedomil si rôzne scény.Predstavte si, inteligentné prepojenie vytvoriť nekonečný priestor s drôt scény prepínač.

2.Tri párovanie režimy pre každé tlačidlo na dosiahnutie 12 scény z jednej 4 gang scény prepínač,ako je ďaleko režim,domov režime movie mode,atď.Na vytvorenie akéhokoľvek smart automatizácie, ako chcete, na váš smart phone začať ďalší inteligentný životný štýl,nie viac hlasového príkazu potrebné,žiadne ďalšie času ak chcete otvoriť aplikáciu,iba jeden dotyk potrebné,keď ste unavení z jeden deň práce.

3.Kompaktná magnetická design: je bezdrôtový nástenný spínač, keď sa pripevní na stenu, diaľkové ovládanie, keď čele.To môže byť pohodlne prepraviť na balkón, spálňa, kuchyňa a ďalšie vďaka svojej kompaktnej veľkosti, len s 1.3 cm hrúbka.

4.To môže byť použité v mnohých scénach s inteligentným zariadeniam: rýchlosť do inteligentného zariadenia reagovať čas, poskytnúť viac tekutín ovládanie, odstrániť závislosť na WiFi sieť.

5.Opraviť ju kdekoľvek sa vám páči s manželskou strane pásky;Nízku spotrebu energie s 730 dní výdrž batérie, žiadna kabeláž potrebná pre jednoduché použitie,ľahko vytvoriť viaceré kontroly realizovať rýchle a jednoduché upgrady.

Poznámka:Inteligentné prepojenie na tuya inteligentné zariadenia pre normálne použitie,nie je možné používať samostatne bez tuya inteligentné zariadenia.

Špecifikácie:

Vstupné:CR2430 3V(batéria nie je súčasťou balenia)

Rozmer:86*86*13mm

Životnosť batérie:730 dní

Komunikácia: ZigBee 802.15.4/2.4 GHz /BT Oka

Pohotovostný prúd:10uA

Pracovná Teplota: 10°C~45°C

Pracovná Vlhkosť:<90%RH

Tlačidlo lfecycle:500

Package Zahrnuté:

1*Bezdrôtová scény prepínač(batéria nie je súčasťou balenia)

1*Manuál

2*Nálepky

Poznámky:

Poznámka:ZigBee hub vyžaduje pre pridanie zapnite pre bežné použitie.

ZigBee 3.0 bezdrôtový smart home gateway

Popis:

Tuya je ZigBee smart wireless gateway podporuje 2.4 G siete WIFI priameho pripojenia a zariadenie komunikačnej siete je ZigBee HA 3.0

Funkcie produktu: Učenie sa používa s ZigBee série výrobkov z graffiti riešenie, vrátane spínačov, zásuviek, snímačov, dvere, zámky, elektrické záclony, univerzálny infračervené diaľkové ovládanie, atď.

Vezmite prosím na vedomie, že akékoľvek ZigBee produkt musí byť použitý s bránou, a našej spoločnosti modelu je najľahší mini a jednoduchá inštalácia.Aktuálne dostupné zariadenia podporujú o 30-50, čo je dosť pre malé domy alebo bytové domy.

Najväčšou výhodou tohto produktu je, že to nemusí byť pripojený k sieti kábel, to je typu plug and play, a môže byť umiestnené na ľubovoľnom mieste s zásuvka byť zapnutý a použiť na komunikáciu.

Špecifikácie:

Názov produktu: ZigBee Smart Wireless Mini Gateway (Tuya Verzia)

USB port prúdový vstup: 5V/1A,

Pracovná teplota: -10℃-55℃

Pracovná vlhkosť: 10%-90% RH

Bezdrôtový protokol: ZigBee HA 3.0 bezdrôtový protokol

2.4 G WIFI

Package Zahrnuté:

Brána*1

Štítky: dimmer prepínač wifi, zigbee navi opony, tuay zigbee hub, adaptér domovská stránka google, ovládanie tuya, spot tuya, dvere tuya smart, zemismart zigbee, alexa, tuya zigbee.


  • Názov Značky: centechia
  • Štát Montáž: Ready-to-Go
  • Certifikácia: Žiadne
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 2021
  • Fotoaparát Vybavený: No
  • Kompatibilita: Všetky Kompatibilné

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]