Pánske T-shirt bavlna ahoj, ako sa máš

  • €11.57
  • €8.68  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Informácie O Výrobku

T-shirt je neoddeliteľnou súčasťou šatníka: univerzálny, praktický, štýlový, v kombinácii s inými vec.Klasické silueta je súčasne a pohodlné v pohybe, ako to je celkom zadarmo, ale zároveň, nikde sa nič deformačné a T-shirt vyzerá to pekne.

Zloženie: 100% bavlna

Starostlivosť: pranie ručné alebo stroj, ale v miernom režim pri teplote nepresahujúcej 30 stupňov.Nepoužívajte bielidlá.Žehlička len na zadnej strane a nie na obrázok.

Sezóna: demisezon

Servise zabezpečenie Kvality Všetkých produktov na Tmall sú certifikované na predaj v Rusku.Doručenie kuriérom dodávame Co skladu v Moskve.Ak je vaša adresa nie je zahrnuté v kuriérskou službou oblasti pokrytia, budeme pošlite objednávku e-mailom.Potvrdenie objednávky Pred otvorením pozemok v prítomnosti kuriéra alebo poštového zamestnanca, nechajte to na škodu.Vrátenie tovaru * môžete vrátiť vec bez udania dôvodov v lehote 15 dní od doručenia žiadosti.

* Ppicoxpaнeния coxpaнeния тoвapнoгo Vida a цeлocтнocти упaкoвки, za иcключeниeм тoвapoв кaчecтвa из z пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Č. 55 SZ 19.01.1998 a Č. 942 SZ 10.11.2011 (vrátane dph). Тoвapы osobnú hygienu a na ceste, тpикoтaж, тpикoтaж, oc, ocand P.), a тoвapoв k dispozícii индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция oпpoдaвцe Jednotlivých dodávateľa Лeвчeнкo вилиили

Гocудapствeнный нннo o o физичecкoгo лиц 315547600040251

Pemme dodávateľa Rжим мaгaзинa: кpуглocутoчнo.

Римим послиба пoддeржки: 09: 00 ísť 19:00 (веми)

Štítky: ahoj, h1 h4, lingeri váš telefón, daniel ricciardo, nirvana t tričko, golf 4 h7 led, nirvana nálepky, nirvana tričko, h4, coura.


  • Zloženie: 100% Bavlna
  • Vzor Typ: Tlač
  • Štýl: Fashional
  • Značky: Vsemayki.ru

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]