•  
 • Extras

  Select additional items to add to your booking

  • Child Booster

   Child Booster+

   €3,00


  • Child Seat

   Child Seat

   Child Seat from 9kg to 18 kg

   +

   €5,00


No price found for this journey

Bratislava Airport Taxi  LETISKO BRATISLAVA – LETISKO M. R. ŠTEFÁNIKA (BTS)
Letisko Bratislava je pomenové podľa významného slovenského diplomata a generála Milana Rastislava Štefánika od 21.7. 1993, o sedem rokov neskôr bola na letisku slávnostne osadená socha jeho podobizne. Každý rok, 4. mája, si letisko pripomína tragickú smrť tejto významnej osobnosti.
Letisko Bratislava je najväčšie medzinárodné letisko na Slovensku, ktoré je vzdialené od centra mesta cca 10 km – 20 minút jazdy autom. Pohodlný transport z Bratislavského letiska do centra mesta vám vieme zabezpečiť za priaznivú cenu v luxusnom aute Mercedes triedy E.
Rezervujte si letiskovy transfer z letiska pohodlne na tejto stranke:http://privatehire.sk/rezervacia-bratislava-airport-taxi/ Počet leteckých spoločností a spojení medzi letiskom a ostatnými destináciami stále narastá. Letisko M. R. Štefánika (BTS) získalo v roku 2015 certifikát solventnosti. Tento certifikát bol udelený len 7,8% firiem na území Slovenska. Na základe tohto certifikátu letisko získava nielen vyššiu dôveryhodnosť a serióznosť, ktoré si plní všetky záväzky a povinnosti voči štátu ale aj získava kredit u svojích klientov či potenciálnych investorov.
Vienna Airport Schwechat to Bratislava. Letiskový transfere. Odvoz na letisko. Schwechat to Bratislava. Vienna Airport sa nachádza cca 20 km od centra Viedne (ktorá patrí medzi najviac navštevované mestá v rámci európy) – 25 minút jazdy autom a cca 63 km od centra Bratislavy – 40 minút jazdy autom po diaľnici. Ak máte cestu aj do Bratislavy za cenu 59 EUR vás pohodlne dopravíme priamo do centra, alebo do hotela v ktom ste ubytovaný. Letisko Vieden v minulosti slúžilo na vojenské účely, v súčasnosti patrí medzi najviac vyťažené letiská v európe aj vďaka vynikajúcej polohe. Letisko v roku 2014 vybavilo 22,5 milióna pasažierov a ich počet stále narastá. Vienna Airport zabezpečuje svojim klientom bezplatnú WIFI , ktorá je dostupná vo vnútorných priestoroch letiska. Na letisku sa môžete ubytovať v modernom a luxusnom NH Hoteli, v ktorom sa nachádza 500 izieb. V hoteli nájdete množstvo reštaurácií, oddýchnuť si môžete vo wellness alebo si zacvičíte v modernom fitness centre, ktoré je súčasťou hotela. Hotelové okná sú zvukotesné, netreba sa obávať žiadneho neželaného zvuku. Perfektné prostredie pre nerušený pobyt.

 

www.privatehire.eu