Cenný partner pre úspech Vašej roadshow.

Pokiaľ ide o transfery zahŕňajúce viaceré mestá, ktoré sú založené na termínoch, ktoré nesmiete zmeškať, je dôležité mať spoľahlivého partnera. Radi sa ním staneme. 

Od jednoduchých ciest s jednou destináciou až po komplikované cestovné plány, využite naše znalosti v odbore a starostlivé plánovanie. 

Vieme, že pre dosiahnutie cieľa sa počíta každá minúta a každé stretnutie môže byť dôležité.​

Naša služba poskytujúca prenájom vozidla so šoférom hovoriacim niekoľkými jazykmi je prispôsobená špeciálne pre potreby managerov, ktorí sa potrebujú rýchlo presúvať z miesta na miesto, rešpektujúca harmonogram stretnutí s dobre organizovaným plánovaním.

​Náš personál pozostáva z profesionálnych šoférov, výslovne vyškolených na to, aby vyhoveli špecifickým potrebám typickým pre finančný sektor, ktorí riadia flotilu najnovších modelov vozidiel – sedanov, limuzín aj minivanom – vybavených najmodernejšími technológiami.

Ponúkame Vám spoľahlivé a na mieru šité cestovné riešenia ako aj úsporu času.

Manageri a riaditelia sa zverujú do našich rúk, aby sa dostali tam, kde potrebujú načas, pohodlne a pripravení na ďalšie stretnutia…

Konzultanti, finanční riaditelia, advokátske kancelárie, právnici, finanční analytici, predstavenstvá, finanční poradcovia, obchodní riaditelia, generálni riaditelia a iné VIP osoby.