Naše služby

Letisková preprava Vienna Airport, BTS

Letisková preprava spoločnosti Private Hire s.r.o. Vám ponúka možnosť zabezpečenia letiskovej dopravy vozidlom so šoférom (k dispozícii sú viaceré typy vozidiel – sedan, minivan, SUV alebo minibus) z a/alebo na letisko.

Preprava na vínne cesty

Patríte aj Vy k milovníkom dobrého vína? Ak áno radi Vám zabezpečíme dopravu na obľúbené slovenské vinné cesty. Na Malokarpatskej vinnej ceste zažijete skvelú atmosféru pivníc a vychutnate si vínko, históriu a gastronómiu.

Prenájom vozidla s vodičom

Súkromné výlety so šoférom dodávajú osobitý dojem, ktorý premení Váš deň na nezabudnuteľný zážitok. ​ Vychutnajte si to najlepšie zo svetoznámych pamiatok v Bratislave, Viedni či Budapešti. Či už je to Vaša prvá návšteva alebo chcete zorganizovať prehliadku pre svojich obchodných partnerov, výlety so šoférom sú ideálny spôsob ako vidieť to najlepšie z Bratislavy. ​Radi pre Vás zorganizujeme prehliadku, na ktorú nikdy nezabudnete!

Kongresy a Eventy, Konferencie

Private Hire s.r.o. ponúka zabezpečenie riadenia prepravy jednotlivcov, malých, stredných i veľkých skupín individuálnym a na mieru šitým spôsobom pre všetky Vaše podujatia. Firemné akcie vyžadujú starostlivé plánovanie a spoľahlivé služby v oblasti prenájmu vozidiel so šoférom. Profesionálni šoféri našej spoločnosti zabezpečia, aby ste sa Vy a Vaši hostia dostavili na Vaše podujatie štýlovo a komfortne.​

Svadobná preprava

Vaša svadba – nie je nič špeciálnejšie ako Váš svadobný deň. 

Budeme sa snažiť, aby ste sa cítili v tento deň presne tak ako je to vo Vaších predstavách.

Radi Vám pomôžeme s prepravou Vaších hostí, Vaších rodičov, rodiny a samozrejme Vám radi zabezpečíme aj svadobnú limuzínu pre Vás osobne. 

Preprava na lyžovačky

Veľmi obľúbené sú jednodňové firemné, priateľské či susedské lyžovačky či už u nás na Slovensku, alebo v Rakúsku. 

Pristavenie autobusu, mikrobusu alebo limuzíny na Vami zadanú adresu, či viac adries.  Ponúkame možnosť zakúpiť Skipassy, ktoré dostanete priamo od vodiča minivanu pri nástupe. Už ste zorganizovali tohtoročnú lyžovačku? 

Roadshows

Pokiaľ ide o transfery zahŕňajúce viaceré mestá, ktoré sú založené na termínoch, ktoré nesmiete zmeškať, je dôležité mať spoľahlivého partnera. Radi sa ním staneme. 

Od jednoduchých ciest s jednou destináciou až po komplikované cestovné plány, využite naše znalosti v odbore a starostlivé plánovanie. 

Vieme, že pre dosiahnutie cieľa sa počíta každá minúta a každé stretnutie môže byť dôležité. 

Ponúkame Vám spoľahlivé a na mieru šité cestovné riešenia ako aj úsporu času.

City Transfer

Ako alternatívu ku komerčným letom a cestám vlakom spoločnosť Private Hire ponúka možnosť prepravy z jedného mesta do druhého (point-to-point transfers), poskytujúc špeciálne paušálne sadzby za medzimestskú prepravu.  

Do Vašej destinácie Vás prepravíme bezpečne , efektívne a maximálne profesionálne. 

Z jedného hotela do druhého, z jednej destinácie do ďalšej – cestujte pohodlne a uvoľnene. Prepravíme Vás z jedného miesta na druhé a pritom maximalizujeme Vaše najcennejšie aktívum…Váš čas.